SPA apūta Igaunijā

SPA Igaunijā

Īpaši Jums sagatavoti piedāvājumi SPA atpūtai Igaunijā. Kvalitatīvākie piedāvājumi romantiskai SPA atpūtai, ģimenes brīvdienām, dāvanām.

Ietaupiet laiku, meklējot kvalitatīvāko piedāvājumu, kas atbilst Jūsu prasībām – jautājiet konsultantam ar vairāk kā 10 gadu pieredzi SPA atpūtas organizēšanā, kas pabijis un novērtējis katru no tām.

Sadarbojamies ar visām labākajām SPA viesnīcām Igaunijā:

Sāremā salā

Pērnavā

Tartu

Dienvidigaunijā

Pie Tallinas

 

Būsim priecīgi sagatavot tieši Jūsu vēlmēm un iespējām pieskaņotus vislabākos SPA atpūtas piedāvājumus:

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

SPA Igaunijā

SPA atpūta Igaunijā ir viens no iecienītākajiem atpūtas veidiem nedēļas nogalēs vai īsajās brīvdienās, jo tas ir lielisks veids, kā atjaunot enerģiju, apstādināt ikdienu, ļaujoties atpūtas mirklim, vai saturīgi un interesanti pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai mīļoto.

Piemēram, Pērnava, kas atrodas tikai 2 stundu braucienā no Rīgas, ar gandrīz 200 gadus senām SPA tradīcijām un plašo smilšu pludmali, piedāvā gan augstas kvalitātes medicīniskās, gan relaksējošas atpūtas SPA viesnīcas, gan viesnīcu ar ūdens atrakciju parku, kas īpaši patiks bērniem.

Garākas nedēļas nogales ceļojuma laikā var doties uz Igaunijas salām – Sāremā vai Hījumā, kur atrodas vairākas prestižas SPA viesnīcas, vai kaimiņvalsts galvaspilsētu Tallinu, kur SPA atpūtu iespējams apvienot ar vecpilsētas apskati vai dažādiem kultūras uni izklaides pasākumiem.

asds

SPA Igaunijā

Viesnīcas links -
s

no 35  * personai divvietīgā numurā

SPA apūta Igaunijā

  • Ceļojuma ilgums:  2 dienas
  • Ēdināšana:  brokastis

    Saņemt piedāvājumu

    Aizpildiet kontaktformu un pastāstiet, kas Jūs interesē!