Slēpošana Austrijā

Slēpošana Austrijā – liela dažādu garuma un grūtības pakāpju trašu izvēle, lieliskas iespējas gan slēpošanai trasēs, gan ārpus tām, sniega parki un zonas snovborda, borderkrosa (boardercross) un frīstaila (freestyle) braucējiem. Arī iesācējiem Austrija ir piemērota vieta pateicoties daudzajām un kvalitatīvajām slēpošanas skolām.

Austrijas slēpošanas kūrorti zināmi ar augstu apkalpošanas servisa kvalitāti, viesmīlību, vienu no lielākajām sniega garantijām Eiropā un attīstītu infrastruktūru (ik gadu tajā tiek ieguldīts miljoniem eiro). Austrija izslavēta arī ar tā saucamo “Apres-ski” kultūru – šeit ballītes un atpūta kūrortos sākas jau agrā pēcpusdienā un piedāvā gan ēdienus un dzērienus, gan mūziku un dejas.

No Rīgas, lidojot ar ērtu tiešo reisu uz Zalcburgu, iespējams atpūsties tādos iecienītos kūrortos kā Išglā (Ischgl), Meirhofenā (Mayrhofen), Kicbuelā (Kitzbühel), Cellamzē – Kapruna (Zell am See – Kaprun), Gašteinas ieleja (Bādgašteina (Badgastein), Bādhofgašteina (Bad Hofgastein)).

  • tiešie lidojumi no Rīgas: 28.12. – 14.03.2020. sestdienās
  • lidojuma ilgums no Rīgas: 2 h 15 min
  • valūta: eiro

Sadaļā CEĻOJUMI esam iekļāvuši daļu no visizdevīgākajiem piedāvājumiem. Līdzvērtīgi piedāvājumi ir iespējami gan citos datumos, gan arī ar atpūtu un nakšņošanu citās viesnīcās. Lūdzu, sazinieties ar mums, būsim priecīgi sagatavot tieši Jūsu vēlmēm un prasībām pieskaņotus vislabākos ceļojumu piedāvājumus.

Ceļojumi