MŪSU STĀSTS

Mēs, Active Travel komanda, ticam, ka skaistākais pasaulē ir pati pasaule. Mūsu vislielākais gandarījums ir palīdzēt piepildīt Jūsu ceļojumu sapņus un būt uzticamam kompasam – gan piemeklējot ceļojumus uz jauniem galamērķiem, lai iepazītu nezināmas vietas, gan arī palīdzot atgriezties iemīļotos galamērķos pēc iespējas izdevīgāk un ērtāk.

Mūsu pieeja ir uzsvars uz ērtu un ātru ceļojumu plānošanas procesu, drošu ceļošanu, personīgu un profesionālu apkalpošanu un individuālu pieeju katram klientam un viņa vēlmēm.

LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI KATRAM CEĻOJUMA BUDŽETAM

Mājaslapā Activetravel.lv esam izveidojuši tikai labāko un izdevīgāko piedāvājumu izlasi katram ceļojuma budžetam. Ietaupiet laiku, meklējot kvalitatīvāko piedāvājumu, kas atbilst Jūsu prasībām. Ja tomēr nevarat atrast sev interesējošo, vaicājiet mums – priecāsimies piemeklēt labāko piedāvājumu tieši Jums.

Drošība

Sadarbojamies tikai ar uzticamākajiem Latvijas tūrisma operatoriem, kuri garantē kvalitatīvus pakalpojumus un Jūsu iemaksātās naudas drošību.
Tūrisma aģenta licences numurs T-2019-175.

Profesionalitāte

Active Travel darbinieki ar vairāk kā 10 gadu pieredzi tūrismā piedāvā ērtus, pārbaudītus un Jūsu vēlmēm atbilstošus ceļojumus.

Kvalitāte

Piedāvājumi, kurus iesakām Jums, ir pašu vai klientu pārbaudīti un atzinīgi novērtēti.

Atbalsts ceļojuma plānošanā un ceļojuma laikā

Visiem ceļotājiem nodrošinām atbalstu un palīdzību ceļojuma laikā. Arī brīvdienās atbildēsim Jums pie pirmās iespējas.