Jaunā gada sagaidīšana Madeirā

Ceļojums uz Madeiru Jaunajā gadā

08.08.2023
Ceļojums

Ceļojums uz MadeiruKāpēc ir vērts ceļot uz Madeiru, lai sagaidītu Jauno gadu?

Šāds ceļojums ir piemērots tiem, kas vēlas pavadīt 5 interesantas dienas un izbaudīt šo lielisko Portugāles salu, apskatīt tās dažādās dabas pērles, pilsētas un ciematus, botāniskos dārzus, klintis, dodoties pārgājienos pa kalnu takām un levadām. Tikpat piemērots tas būs arī tiem, kas vēlas nesteidzīgu viss iekļauts atpūtu un krāšņu Jaunā gada sagaidīšanu.

Jaunā gada sagaidīšana Madeirā

Bieži vien, meklējot galamērķi svinībām, ceļotāji sastopas ar to, ka vēlas dzīvot viesnīcā, kur 31. decembra vakarā ir kādi pasākumi un arī pilsētā ir dažādas izklaides iespējas. Šim mērķim Madeira ir lieliski piemērota. Funšalā katru gadu ir viena no lielākajām uguņošanām pasaulē. Tā ir īpaši veidota kā vesels iestudējums ar uguņošanām 360 grādu panorāmas sinhronizētā izrādē. Vairākus gadus tā bija Ginesa Rekordu līderis kā lielākā uguņošana pasaulē. Vislabāk to ir apskatīt no ostas promenādes rajona un uguņošana ir tik iespaidīga, ka ik gadu vecā gada pēcpusdienā Funšalā ierodas vairāk kā 10 kruīza kuģi, lai tūristi baudītu visu, ko Funšala sniedz.

Jau pašā decembra sākumā Madeirā sākas gatavošanās Jaunā gada svinībām un svētku gaidīšana ietver ne tikai krāšņi izdekorētas Funšalas un citu Madeiras pilsētu ielas, bet arī virkni dažādu pasākumu. Tie mēneša laikā notiek dažādās salas vietās – gan vienkārši pilsētu ielās, gan muzejos, baznīcās un citur.

Atpūtas ceļojums uz Madeiru

Kā visērtāk nokļūt Madeirā Jaunā gada laikā?

Ceļojumi uz Portugālei piederošo Madeiras salu Jaunā gada svinībām ir iecienīti, tomēr grūti īstenojami. No Latvijas uz Madeiru šajā laika posmā regulāru tiešo reisu nav, tāpēc divtik vērtīgi ir čarterreiss tieši svētku sagaidīšanai.  Šogad jau atkal ir iespēja izbaudīt īpašo Madeiras atmosfēru Jaunā gada svinību laikā, nokļūstot Madeirā ar ērtu tiešo lidojumu.

Ceļojums uz Madeiru2023. gada nogalē ir iespēja doties īsajās brīvdienās uz Madeiru, dzīvot vienā no labākajām Funšalas viesnīcām ar viss iekļauts ēdināšanu un sagaidīt 2024.gadu ar Jaunā gada ballīti jau iekļautu cenā.

Izlidošana no Rīgas 29.12. ir no rīta un došanās atpakaļ uz Rīgu 02.01. vakara pusē.

Funšala tiešām ir viena no pasaules TOP vietām, kur svinēt Jauno gadu!

Par Madeiru un tās apskates vietām, papildus var lasīt arī šeit: Ziedošā Portugāles sala – Madeira

Sīkāk par šo piedāvājumu, skatieties šeit: Jaunā gada sagaidīšana Madeirā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *