Pludmales atpūta Rimini

Ceļojumi uz Itāliju vasarā – Itālijas Rivjēra Rimini

09.08.2023
Ceļojums

RiminiItālijas Rivjēra un viens no iecienītākajiem kūrortiem Itālijas piekrastē

Pludmales atpūta Rimini

Rimini bieži dēvē par vienu no Eiropas pludmales atpūtas galvaspilsētām. 16 km garš piejūras kūrorts ar daudz un dažādām viesnīcām, apartamentiem un villām. Viennozīmīgi populārākais Itālijas kūrorts valsts Ziemeļu pusē.

Tieši pateicoties tūrismam, Rimini ir attīstīta infrastruktūra un kūrorts ir piemērots gan atpūtai draugu kompānijām vai pāriem, gan atpūtai ar ģimenēm un bērniem. Lai gan pašā Rimini un tās viesnīcās nav tik daudz akvaparku un kalniņu, kā, piemēram, Turcijā vai Ēģiptē, taču plašās smilšu pludmales, lēzenā ieeja jūrā un iespējas netālu no Rimini ir lieliski piemēroti atpūtai ar bērniem. Jūra šeit ir salīdzinoši sekla, tāpēc arī ūdens ir silts un patīkams.

Ceļojums uz Itāliju, RiminiNoteikti jāpiemin itāļu viesmīlība un tradicionālā “garšu pilnā virtuve”. Lai arī picas dzimtene nav Rimini, šeit ir daudz labu picēriju un iespējams doties uz picas pagatavošanas meistarklasēm iepazīstot šo vienkāršo, taču tai pat laikā sarežģīto ēdienu pilnībā.

SanmarīnoRimini ir arī salīdzinoši laba atrašanās vieta, jo tuvākā vai tālākā attālumā atrodas tādi zināmi apskates punkti kā Sanmarino, Boloņa, šarmantā Ankona, San Leo pils ar muzeju, Monte San Bartolo dabas parks. Nedaudz garāka brauciena attālumā ir Florence, Verona un Venēcija. Pašā Rimini vecpilsētā un tās gadsimtiem vecajās ieliņās atrodamas dažādas romiešu un bizantiešu laiku liecības – baznīcas, klosteri, laukumi un villas.

Ģimenēm piemērotas apskates vietas Rimini

  • Ceļojums uz RiminiLielākais atrakciju parks Itālijā un trešais lielākais Eiropā – Mirabilandia. Tas atrodas aptuveni 40 km attālumā no Rimini. Parkā ir vairākas tematiskās zonas, 37 elpu aizraujošas atrakcijas, piemēram, amerikāņu kalniņi un Ginesa rekordu grāmatā iekļautas aktivitātes. Parkā ik pa laikam notiek arī dažādi tematiskie pasākumi, mūzikas festivāli un dažādu mākslinieku šovi un, piemēram, kaskadieru triki ar automašīnām.
  • Fiablandia atrakciju parks – mazāks kā Mirabilandia, taču arī ar daudz un dažādām atrakcijām un aktivitātēm
  • Rimini panorāmas rats “La Ruota Panoramica” . Tas atrodas pie Rimini centrālā pludmales un ir ~55 m augsts. Panorāmas rats ir atvērts katru dienu no Lieldienām līdz pat septembra beigām. Ieejas maksas pieaugušajiem 9 EUR un bērniem 6 EUR, pieejamas arī dažādas kombinētās biļetes ģimenēm
  • Itālija Miniatūrā. Atrodas pavisam netālu no Rimini (~10km no pilsētas centra). Parkā izvietotas vairāk kā 300 dažādu slavenu Itālijas objektu miniatūras – šeit ir gan Pizas tornis, gan Romas kolizejs un Sv.Pētera bazilika, Pompeji un daudz citu zināmu Itālijas ēku un pieminekļu no dažādiem tās reģioniem

Viesnīcu piedāvājums ir ļoti dažāds, tāpēc vislabāk ir nevis izvēlēties no kāda konkrēta saraksta, bet jau katram piemeklēt to, kas interesētu pēc vēlmēm un iespējām.

Par ceļojuma piedāvājumiem vaicājiet mums vai īso ieskatu var apskatīt šeit: RIMINI

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *