Sākusies iepriekšpārdošanas akcija 2020. gada vasaras ceļojumiem!

07.11.2019
Ceļojums

Kas ir ceļojumu iepriekšpārdošana un kādi ir ceļotāja ieguvumi?

Arvien biežāk ceļot gribētāji izvēlas savus ceļojumus iepriekšpārdošanas akcijas ietvaros. Kas īsti ir ceļojumu iepriekšpārdošana un kādi ir ceļotāja ieguvumi salīdzinājumā ar standarta rezervāciju vai pēdējā brīža rezervāciju?

Ceļojumu iepriekšpārdošana

Ceļojumu iepriekšpārdošana jeb agrā rezervēšana nozīmē to, ka ceļojums tiek plānots un rezervēts vairākus mēnešus (parasti no trīs mēnešiem līdz pat gadam), pirms sākusies attiecīgā atpūtas ceļojumu sezona. Ceļojumu sezonas izšķir divas: vasaras sezona (aprīlis līdz oktobris) un ziemas sezona (oktobris līdz aprīlis).

2020. gada vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana jau ir sākusies, un tā tiks piedāvāta līdz pat 31. decembrim.

Savukārt, 2020/2021. gada ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana ir sagaidāma pavasarī.

Kādi ir ceļotāja ieguvumi?

Ir zināms, ka priecīgu notikumu gaidīšana un gatavošanās tiem ir ļoti būtiska daļa no kopējā prieka par pašu notikumu. Tas viennozīmīgi ir attiecināms arī uz ceļošanu, tomēr bez gaidīšanas prieka ceļotājs no agrās rezervēšanas gūst arī citus labumus.

  1. Viszemākā cena. Iepriekšpārdošanas periodā viesnīcas un tūroperatori saviem pakalpojumiem piedāvā būtiskas atlaides (līdz pat 50%), tāpēc ir iespējams rezervēt ceļojumus par viszemākajām cenām, ļaujot ietaupīt līdz pat vairākiem simtiem eiro par katru ceļotāju. Līdzīgas atlaides kā iepriekšpārdošanas periodā iespējamas vien pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumiem, taču tad nav pieejami citi, tālāk minēti labumi. Tāpat no savas pieredzes varam teikt, ka arvien retāk un mazāk ceļojumu nonāk pēdējā brīža piedāvājumos.
  2. Vislielākā izvēle. Tas attiecas gan uz viesnīcu, gan arī uz izbraukšanas datumu izvēli:
    • Viesnīcas – visiecienītākās un augstāk novērtētās viesnīcas bieži vien tiek pilnībā rezervētas jau iepriekšpārdošanas posmā, tāpēc visdrīzāk tās vēlāk vairs nebūs pieejamas (tai skaitā pēdējā brīža piedāvājumos). Ja kāda no top viesnīcām vēl būs pieejama, tad lielā pieprasījuma dēļ nu jau par stipri augstāku cenu. Līdz ar to vislabākā viesnīcas kvalitātes un cenas attiecība ir iespējama tieši iepriekšpārdošanas laikā.
    • Izbraukšanas datumi – iepriekšpārdošanas posmā tiek piedāvāti rezervācijai visi plānotie izbraukšanas datumi, līdz ar to kārotā ceļojuma laiku ir viegli pieskaņot brīvdienu un atvaļinājumu iespējām. Bez tam, iepriekšpārdošanas periods ir īpaši labs brīdis rezervēt ceļojumu tiem, kuri dod priekšroku nevis standarta 7 dienu ceļojumam, bet, piemēram, 10 vai 14 dienu ceļojumam.
  3. Visizdevīgākie apmaksas noteikumi. Iepriekšpārdošanas laikā ceļojumu rezervācijām tiek piedāvāti īpaši labvēlīgi apmaksas noteikumi. Proti, pirmā iemaksa par ceļojumu ir vien 50-70 eiro par personu, atlikusī summa maksājama līdz 30 dienām pirms ceļojuma sākuma. Šādi noteikumi nav pieejami nedz standarta, nedz pēdējā brīža rezervācijām.

Iepriekšpārdošana 2020. gada vasaras sezonas ceļojumiem

Šobrīd līdz 31. decembrim pilnā sparā rit iepriekšpārdošana 2020. gada vasaras sezonas (aprīlis līdz oktobris) ceļojumiem. Savā mājas lapā esam iekļāvuši agrās rezervēšanas labāko piedāvājumu izlasi mūsu klientu ērtākai un vieglākai ceļojumu plānošanai: Iepriekšpārdošanas akcija

Izlase ir veidota, iekļaujot Latvijas tūroperatoru (Novatours, Tez Tour, Alida Tūrs, TUI, Mouzenidis Travel ) iepriekšpārdošanas piedāvājumus visos galamērķos ar tiešajiem reisiem no Rīgas vai Viļņas lidostas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *