SPA atpūta jau atkal ir pieejama un kāpēc tās plānošanu uzticēt tūrisma aģentūrai?

2020. gada pirmās puses notikumi ir būtiski mainījuši ceļojumu paradumus un iespējās. Viena no pamanāmākajām izmaiņām ir SPA atpūtas Baltijā vēl straujāks popularitātes pieaugums. Latvijas ceļotāji ir īpaši iecienījuši SPA atpūtu Igaunijā un Lietuvā. Daudziem jau ir savas iemīļotās SPA viesnīcas, uz kurām tie dodas atkārtoti un paši veic rezervāciju viesnīcas mājas lapā. Taču ir arī liela daļa ceļotāju, kuri izvēlas tūrisma aģentūras pakalpojumus. Šādai izvēlei ir vairāki ieguvumi un ar dažiem no tiem padalīsimies šajā rakstā.

No Latvijas labāko ceļojuma aģentūru pieredzes kā pirmais būtu jāmin “laika ietaupījums”. Galvenokārt tāpēc, ka katru gadu dzirdam par kādu jaunatvērtu SPA viesnīcu Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, līdz ar to orientēties šajā plašajā piedāvājuma klāstā kļūst arvien grūtāk. Viesnīcas un tās pakalpojumu izpēte, izvēle, salīdzināšana, kā arī pati rezervācija var prasīt krietnu laiku, turklāt bez garantijas, ka galu galā būsiet izvēlējušies piemērotāko variantu savām brīvdienām. Lai uzzinātu vairāk un krietni ietaupītu klienta laiku, arī Active Travel SPA atpūtas eksperts ir pabijis katrā no šīm viesnīcām un novērtējis lielu daļu piedāvāto pakalpojumu. Šādi aģentūras pārstāvis var ieteikt vispiemērotāko variantu, kas visprecīzāk atbildīs klienta vēlmēm un iespējām. Tāpat SPA ceļojumu konsultants ir informēts par citu ceļotāju atsauksmēm.

Otrs – “drošība un kvalitāte”. Labākās ceļojumu aģentūras sadarbojas tikai ar pārbaudītām SPA viesnīcām, kuras garantē augstu pakalpojumu kvalitāti. Arī viesnīcas un to pakalpojumi, kurus iesaka Active Travel, ir pašu un klientu pārbaudīti un atzinīgi novērtēti.

Ne mazāk svarīgs ir arī “ērts rezervēšanas process”. Rezervāciju ir iespējams veikt nelauzot mēli svešvalodās, meklējot pēc specifiskiem SPA terminiem, skaidrojot viesnīcas personālam ko tieši vēlaties. SPA ceļojumu konsultants noskaidros klienta vēlmes un visu nepieciešamo izdarīs viņa vietā – gan noskaidros par pieejamajiem datumiem, gan rezervēs laikus procedūrām, gan veiks izmaiņas, ja tādas radīsies. Lielākā daļa aģentūru, tajā skaitā Active Travel, nepiemēro maksu par rezervācijas vai izmaiņu veikšanu.

Veicot rezervāciju ar aģentūras starpniecību, klientam ir “tādas pašas vai vēl izdevīgākas cenas” kā piedāvā viesnīcas. Reizēm tieši aģentūrām viesnīcas piedāvā īpašus SPA komplektus vai pat zemākas cenas kā pašā viesnīcā.

Mūsuprāt, klientam svarīga ir ne tikai palīdzība veicot rezervāciju, bet arī “atbalsts atpūtas laikā”. Visiem ceļotājiem nodrošinām konsultācijas un palīdzību arī ceļojuma laikā. Vienmēr atbildēsim Jums pie pirmās iespējas.

Ja vēlaties dāvināt SPA atpūtu kādam citam, tad aģentūras piedāvā arī ērti iegādāties “universālas SPA dāvanu kartes”. To iegādes brīdī saņēmēja vietā nav jāizvēlas konkrēta SPA viesnīca, bet dāvanas saņēmējs pats var izvēlēties sev interesējošo viesnīcu un atpūtas laiku.

Ļoti iespējams, ka, vaicājot mūsu klientiem, šis ieguvumu saraksts būtu vēl garāks un citādāks. Tomēr galvenās un lielākās vērtības ir ērtums, saprotamība un tāda pati vai vēl labāka cena.

Jūsu domas par “SPA atpūta jau atkal ir pieejama un kāpēc tās plānošanu uzticēt tūrisma aģentūrai?

  1. Dace
    12.11.2021
    Atbildēt

    Labvakar. Gribētos uzzināt vai ir kāds interesants brauciens 18.11 uz 2 vai 3 dienām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *